Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Rozumiem

Informacje o marce

Początki światowej klasy producenta placów zabaw

Historia Berliner Seilfabrik

Pierwsze kroki Berliner Seilfabrik stawia w 1865 roku. W tym czasie zajmowaliśmy się produkcją wytrzymałych lin dla wind. Dzięki jakości swoich lin zyskaliśmy światową reputację i doświadczenie, które wykorzystaliśmy przy produkucji linariów - linowych placów zabaw. Obecnie, już od ponad 40 lat tworzymy projekty, które zostały docenione przez dzieci i rodziców na całym świecie. Produkty marki Berliner Selifabrik to gwarancja bezpieczeństwa, o czym świadczą przyznane nam certyfikaty jakości. To również nowoczesny design nagrodzony prestiżowymi nagrodami.

Place zabaw na pokolenia

Wiele dla nas znaczy trwałość projektów. O placach zabaw dla dzieci myślimy nie jako o doraźnej rozrywce, czy tymczasowym projekcie. Nasze place zabaw są tworzone z myślą o całych pokoleniach - zaprojektowane na dekady, tak aby stały się atrakcją nie tylko dla naszych dzieci, ale także dla dzieci naszych dzieci. Aby osiągnąć odpowiedni poziom wytrzymałości place zabaw muszą być zaprojektowane tak, aby zachowały parametry tecniczne przez lata. Dzięki wytrzymałości używanych przez nas materiałów nasze certyfikowane place zabaw są mniej podatne na uszkodzenia, co z kolei minimalizuje koszt wyminany części. Berliner Selifabrik może pochwalić się placami zabaw z atestem zainstalowanymi 35 lat temu, które ciągle funkcjonują, są równie bezpiecznie i atrakcyjne dla dzieci, jak w dniu ich otwarcia.

Realizacje z całego świata

Katalogi

Już teraz możesz pobrać katalog produktów Berliner Seilfabrik. Wybierz spośród wielu linii produktów, tę która najlepiej spełni Twoje oczekiwania i dostarczy ogrom zabawy dzieciom. Porównaj nasze projekty placów zabaw dla dzieci, zobacz czym różnią się od siebie poszczególne linie.

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się i skontaktuj się z nami, pomożemy znaleźć produkt idealny dla Ciebie!

Dowiedz się więcej