Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Rozumiem

Kontakt

Dystrybutor Berliner Seilfabrik

Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji oraz odpowiemy na każde pytanie.
Wystarczy do nas zadzwonić, bądź wysłać zapytanie poprzez e-mail.

Biuro Obsługi Klienta Berliner Seilfabrik

tel. +48 12 636 90 27
fax. +48 12 623 06 10
e-mail: berliner@zano.pl

Dodatkowe informacje

NIP: 677-183-94-13
REGON: 351422255

Dane do przelewu:
Bank : PKO SA IV o/Kraków
Numer rachunku : 1512 4030 0211 1100 0028 856 654

Dane kontaktowe

ZANO Mirosław Zarotyński

ul.Lindego 7a, 30-148
Kraków, Polska


biuro@zano.pl
www.zano.pl

Studio Graficzne

Anna Piotrowska
tel. +48 12 636 90 27 wew. 15
e-mail: a.piotrowska@zano.pl

Studio Projektowe

Tomasz Szpytma
tel. +48 12 636 90 27 wew. 14
e-mail: t.szpytma@zano.pl

Filip Babiarz
tel. +48 12 636 90 27 wew. 14
e-mail: f.babiarz@zano.pl

Projektowanie Przemysłowe

Justyna Derewiaka
tel. +48 12 636 90 27 wew. 12
e-mail: j.derewiaka@zano.pl

Inżynier Produkcji

Sławomir Winconek
tel. +48 12 636 90 27 wew. 13
e-mail: s.winconek@zano.pl

Krzysztof Domagała
tel. +48 12 636 90 27 wew. 13
e-mail: k.domagala@zano.pl

Dział Informatyczny

Robert Pustułka
tel. +48 12 636 90 27 wew. 15
e-mail: r.pustulka@zano.pl

Projektowanie Zieleni

Karolina Śmiłowska
tel. +48 12 636 90 27 wew. 14
e-mail: k.smilowska@zano.pl

Joanna Wrona
tel. +48 12 636 90 27 wew. 14

Księgowość

Katarzyna Macheta
tel. +48 12 636 90 27 wew. 11
e-mail: ksiegowosc@zano.pl

Mapa dojazdu