Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Rozumiem

Zdrowie i bezpieczeństwo

Bezpieczna i rozwijająca zabawa

Zdrowie

Wspinaczka po linariach to doskonała zabawa! Takie atrakcje dla dzieci nie pozwalają im się znudzić. Zaletami naszych projektów są również . W trakcie rekreacji na linowych placach zabaw dzieci rozwijają inteligencję przestrzenną i tężyznę fizyczną. To zabawa, która rozwija ciało i umysł młodego człowieka. Siatki z lin mogą tworzyć najróżniejsze kształty, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność linowych placów zabaw. Linaria to atrakcyjna i bezpieczna inwestycja w przyszłość naszych dzieci. Place zabaw naszej marki dzięki wytrzymałości materiałów i unikatowej technologii gwarantują bezpieczeństwo wszystkim dzieciom, które zechcą się na nich pobawić. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu lin, plac zabaw przestaje być tylko domkiem z drewna dla dzieci, a staje się miejscem niezliczonych zabaw i przygód. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi projektami placów zabaw koniecznie obejrzyj nasz katalog!

Nowoczesne rozwiązania - gwarancja bezpieczeństwa

Naszym celem od zawsze było tworzyć produkty, kładąc nacisk na design i bezpieczeństwo, a nie kompromis między funkcjonalnością i stabilnością. Z pomocą technologii chcemy maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa naszych produktów. Dlatego na początku 2002 roku stworzyliśmy mechanizm napinający AstemTT. Po udanym okresie próbnym zaadoptowaliśmy to rozwiązanie do wszystkich linariów linii Univers. Oprócz inteligentnego mechanizmu i harmonijnej integracji struktury ramowej AstemTT upraszcza instalację naszych produktów. Siatka przestrzenna może być naprężona równomiernie na całej konstrukcji. Ponadto, wszystkie mechanizmy napinające są zawarte w kulach, łączących poszczególne ramiona szkieletu, co czyni je niedostępnymi dla użytkownika.

Należy pamiętać, że jedynie oryginalne produkty marki Berliner Seilfabrik posiadają opatentowany system AstemTT, który widocznie zwiększa bezpieczeństwo dzieci.

Realizacje z całego świata

Katalogi

Już teraz możesz pobrać katalog produktów Berliner Seilfabrik. Wybierz spośród wielu linii produktów, tę która najlepiej spełni Twoje oczekiwania i dostarczy ogrom zabawy dzieciom. Porównaj nasze projekty placów zabaw dla dzieci, zobacz czym różnią się od siebie poszczególne linie.

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się i skontaktuj się z nami, pomożemy znaleźć produkt idealny dla Ciebie!

Dowiedz się więcej