Donica Miejski Salon 06.095.L

donica ze stali nierdzewnej
Salon Miejski - duża donica ze stali nierdzewnej
wymiary donicy z miejskiego salonu
Donica Salonu Miejskiego - wymiary góra

dane techniczne rozwiń wszystkie zwiń wszystkie

Wymiary: rozwiń zwiń

  • wysokość: 112,5cm
  • szerokość: 112,5cm
  • głębokość: 112,5cm

Waga: rozwiń zwiń

  • 600kg

Materiał: rozwiń zwiń

  • Stal nierdzewna
  • Wkład stalowy ocynkowany

Sposób montażu: rozwiń zwiń

  • Wolnostojąca, przystosowana do transportu wózkiem widłowym

numer katalogowy: 06.095.L.SN

Opis produktu

Prezentowany projekt to moduł w formie donicy ze stali nierdzewnej z ocynkowanym wkładem, do którego wprowadzana jest zieleń (drzewa, krzewy). Model ten pełni jednocześnie najważniejszą funkcję konstrukcyjną i nośną dla mebli miejskich Salonu. Ściany donicy posiadają specjalną siatkę 16 insertów, do których pasuje każde z urządzeń Miejskiego Salonu. Duża Donica wyposażona jest w system drenażowy oraz system utrzymujący wilgoć dla roślinności. Model ten posiada ponadto izolację zabezpieczającą korzenie drzew przed przemarzaniem w zimie oraz przed przesuszaniem w lecie. Całościowa waga donicy wynosi około 1,5 tony, co zapewnia stabilność dla innych urządzeń. Dla usprawnienia montażu w donicy zachowano ukryte przestrzenie wielkości euro-palety, pozwalające na wsunięcie wózka widłowego lub paletowego, w celu ułatwienia przeniesienia. Transport elementów dokonywany jest przy pomocy dźwigu/hds’u. Wnętrze donicy zostało wyposażone w specjalne kotwy stabilizujące korzenie drzew, które mogą być wykorzystywane również do podnoszenia całej konstrukcji. Po ustawieniu donic w wyznaczonej lokalizacji zewnętrzna powłoka ze stali nierdzewnej jest opuszczana i w pełni zabezpiecza przed przemieszczeniem mebla.

Linia modern

Modele tej serii to przede wszystkim ławki ze stali nierdzewnej oraz czarnej, zaprojektowane z myślą o nowoczesnej architekturze. Wyróżnia je subtelna estetyka oparta na nieskomplikowanej bryle, pozbawionej zbędnych ozdobników.

Miejski Salon

Założeniem projektu jest modułowość dająca możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, czego wynikiem jest bliższe obcowanie z innymi ludźmi, odpoczywanie i pracowanie przede wszystkim wśród zieleni.

Producent

Firma ZANO nie jest jedynie pośrednikiem handlu. Jako producent małej architektury posiadamy bowiem możliwość wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, odpowiednio dostosowując nasze projekty do Państwa indywidualnych potrzeb.