Kosz do segregacji Miejski Salon 15.095

nierdzewny kosz recyklingowy
Kosz do segregacji odpadów ze stali nierdzewnej
Kosz do segregacji odpadów z Salonu Miejskiego - wymiary bok
Kosz do segregacji odpadów z Salonu Miejskiego - wymiary front

dane techniczne rozwiń wszystkie zwiń wszystkie

Wymiary: rozwiń zwiń

  • szerokość: 142,4cm
  • głębokość: 32cm
  • wysokość: 75cm

Waga: rozwiń zwiń

  • 28kg

Materiał: rozwiń zwiń

  • Blacha nierdzewna szczotkowana

Sposób montażu: rozwiń zwiń

  • Przykręcany do donicy

numer katalogowy: 15.095.SN

Opis produktu

Prezentowany model stanowią cztery pojemniki do segregacji odpadów, wyposażone w wygodny system opróżniania. Kosz ten służy do segregacji następujących odpadów: papieru, plastiku, szkła oraz odpadów organicznych. Przeznaczenie każdego pojemnika prezentowane jest za pomocą czytelnej komunikacji znakowej. Kosz do segregacji odpadów wykonany jest z blachy nierdzewnej. Kosz recyklingowy Salonu Miejskiego to niezbędny dodatek dla każdej współczesnej przestrzeni, ceniącej troskę o środowisko oraz niebanalny design.

Linia modern

Modele tej serii to przede wszystkim ławki ze stali nierdzewnej oraz czarnej, zaprojektowane z myślą o nowoczesnej architekturze. Wyróżnia je subtelna estetyka oparta na nieskomplikowanej bryle, pozbawionej zbędnych ozdobników.

Miejski Salon

Założeniem projektu jest modułowość dająca możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, czego wynikiem jest bliższe obcowanie z innymi ludźmi, odpoczywanie i pracowanie przede wszystkim wśród zieleni.

Producent

Firma ZANO nie jest jedynie pośrednikiem handlu. Jako producent małej architektury posiadamy bowiem możliwość wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, odpowiednio dostosowując nasze projekty do Państwa indywidualnych potrzeb.