Projektowanie ogrodów


Ogrody zajmują szczególne miejsce w naszym życiu, dlatego też powinny być one przestrzeniami relaksu, harmonii i niezakłóconego odpoczynku. Ogrody przydomowe mogą być urządzone w różnym stylu oraz pełnić przy tym wiele funkcji. Są wizytówką każdej przestrzeni, podwyższającą wartość estetyczną danej lokalizacji. Bogactwo rabat bylinowych w angielskich ogrodach, harmonia stylu japońskiego czy uporządkowanie i kontrola w założeniach barokowych ogrodów francuskich to tylko przykłady wizji, jakie możemy zaproponować w naszych realizacjach. Wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie pozwalają tworzyć zaskakujące aranżacje roślinne, efektowne nocne iluminacje oraz ozdobne elementy wodne.

aranżacja zieleni w ogrodach projektowanie ogrodów przydomowych aranżacja zieleni w ogrodach przydomowych projektowanie zieleni w ogrodzie

Oferowane przez nas aranżacje ogrodów to kompilacje funkcjonalności, piękna i użyteczności, dostosowane do wizji klienta oraz charakterystycznych cech zabudowy. Tworzone przez nas projekty ogrodów cechują się oryginalnością, spójnością formy oraz dopasowaniem do otoczenia. Podczas projektowania ogrodu bierzemy pod uwagę zarówno estetykę nowego założenia, jak również koszt, dostępność i efektowność materiałów, niezbędnych do jego realizacji. Pomożemy Państwu również w modernizacji istniejącego już ogrodu – zaproponujemy nowe aranżacje zieleni oraz ogrodowej architektury.

projektowanie zieleni aranżacja przydomowego ogrodu projektowanie ogrodów przydomowych aranżacja zieleni w ogrodzie

Oferujemy:

  • Projekty ogrodów przydomowych różnej wielkości
  • Projekty rabat oraz kwietników
aranżacja zieleni w ogrodach projekt donic w ogrodzie projekt zieleni ogrodowej przydomowy ogród - projekt i wykonannie

Projekt zawiera:

  • Projekt koncepcyjny zagospodarowania ogrodu dostosowany do oczekiwań klienta
  • Projekt wykonawczy
  • Wytyczne dotyczące dalszej pielęgnacji roślin
  • Opis zastosowanych elementów i materiałów 
  • Dobór lub projekt małej architektury z wykonawstwem
  • Wizualizacje
  • Nadzór autorski realizacji

Tagi: projektowanie przestrzeni wokół domu, projektowanie zieleni wokół domu, zieleń w ogrodzie, projekty zieleni przed domem, projektowanie zieleni w ogrodzie, projekt ogrodu

Kierując się polityką firmy, oczywiście pozostajemy otwarci na Państwa propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami naszych projektów i do współpracy.  

Projektowanie zieleni

Proces projektowy naszego Studia
rozpoczyna się od...

 

Oferta

Sprawdź ofertę dla inwestorów
oraz dla klientów indywidualnych.