Projektowanie tarasów i balkonów


Tarasy, balkony i patia to miejsca relaksu, wypoczynku oraz rekreacji. Projektowanie zieleni dla tych właśnie przestrzeni wymaga indywidualnej koncepcji, dostosowanej do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Zieleń na tarasach czy balkonach jest bowiem równie ważna, co roślinność otaczająca przestrzenie miejskiej użyteczności. Odpowiednia aranżacja balkonów i tarasów pozwoli cieszyć się ich pięknem przez cały rok. W zależności od wielkości i formy balkonu lub tarasu, można w efektowny sposób zaprojektować i urządzić daną przestrzeń.

aranżacja tarasów i balkonów projektowanie zieleni na balkonach projektowanie zieleni na tarasie projekty zieleni na tarasie

Nasi architekci, wykorzystując odpowiednią roślinność, a także oryginalne elementy małej architektury, jak na przykład donice, tworzą przestrzenie o zupełnie nowej jakości estetycznej i użytkowej. W naszym katalogu prezentujemy szeroki wybór donic, w pełnej palecie rozmiarowej, materiałowej i kolorystycznej. Oferujemy zarówno minimalistyczne i nowoczesne donice stalowe, jak i modne, industrialne donice betonowe. Specjalnie wyselekcjonowana przez nas zieleń – iglaki, miniaturowe drzewka, byliny, krzewy i kwiaty, dopełniają całą koncepcję, tworząc ostatecznie harmonijną przestrzeń, zgodną z wizją klienta oraz najnowszymi trendami w architekturze zieleni.

Aranżacja donic na tarasie aranżacja mebli na tarasie aranżacja tarasu aranżacja zieleni na tarasie

Oferujemy:

  • Projektowanie zieleni na balkonie
  • Projektowanie zieleni na tarasie
kwiaty na tarasie stoliki i krzesła na tarasie projektowanie zielei tarasów projekt tarasu

Projekt zawiera:

  • Projekt koncepcyjny
  • Projekt wykonawczy
  • Wytyczne dotyczące dalszej pielęgnacji roślin
  • Dobór lub projekt małej architektury z wykonawstwem
  • Wizualizacje
  • Nadzór autorski realizacji

Przykładowe projekty:

projekt balkonu w stylu nowoczesnym projekt tarasu w stylu nowoczesnym

Tagi: projektowanie zieleni na balkonie i tarasie, projektowanie tarasów, projektowanie balkonów, projekty zieleni na balkonie, projekty zieleni na tarasie, donice

Kierując się polityką firmy, oczywiście pozostajemy otwarci na Państwa propozycje. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami naszych projektów i do współpracy.  

Projektowanie zieleni

Proces projektowy naszego Studia
rozpoczyna się od...

 

Oferta

Sprawdź ofertę dla inwestorów
oraz dla klientów indywidualnych.