Salon Miejski w Kielcach


Pomysł rewitalizacji kieleckiego rynku zrodził się głównie w celu ożywienia przestrzeni, która dotąd nie stanowiła istotnego punktu użyteczności publicznej. Na miejscu chaotycznie rozmieszczonej zieleni, bez skonkretyzowanej małej architektury, służącej do relaksacji i odpoczynku, stworzono nowoczesny Salon Miejski.

Design Salonu oparty został na modnym połączeniu stali nierdzewnej oraz drewna, które doskonale harmonizują z zastosowaną zielenią, to jest: grabami oraz dereniami. Tradycyjne ławki zastąpiono w Salonie niespotykanymi jak dotąd leżankami, hamakami, szezlongami miejskimi oraz ławkami modułowymi.

Z przestrzeni dotąd nie uczęszczanej stworzono miejsce przyjazne mieszkańcom, będące jednocześnie symbolem nowoczesnych Kielc

Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na współpracę z wieloma instytucjami publicznymi oraz klientami indywidualnymi, w celu realizacji projektów o różnorodnej stylistyce. Poniżej pragniemy zaprezentować Państwu nasze szczególne przedsięwzięcia. 

Projektowanie zieleni

Proces projektowy naszego Studia
rozpoczyna się od...

 

Oferta

Sprawdź ofertę dla inwestorów
oraz dla klientów indywidualnych.