O firmie

30 lat doświadczenia.

Firma ZANO działa na rynku już od 28 lat - dostosowując się do zmian gospodarczych w Polsce zmieniła formę działalności. Siedziba firmy nieustannie od kilkunastu lat znajduje się w Krakowie przy ul Lindego 7a

Mała architektura

ZANO wykonuje według projektu w dowolnym stylu elementy z branży mała architektura: ławki, słupki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, osłony na drzewa, słupki pod znaki, tablice informacyjne, a także bramy i ogrodzenia, konstrukcje wiat przystankowych, meble ogrodowe, altany i wiele innych. Głównym materiałem jest stal z elementami np. kowalskimi, odlewami żeliwnymi. Wykorzystujemy również żywicę poliestrową jako materiał uzupełniający.

Naszą specjalnością jest stal nierdzewna oraz metale kolorowe, z których wykonujemy także meble do sklepów, balustrady ze stali nierdzewnej, schody, lampy, świeczniki, detale meblowe łączone z drewnem i szkłem.

Projektowanie

Posiadamy własną pracownię projektową. Z nasza pracownią projektową współpracują znakomici projektanci wnętrz wykładowcy wydziału architektury wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wykonujemy elementy małej architektury, a w ostatnich latach specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie wszelkich wyrobów ze stali nierdzewnej i metali kolorowych robionych na indywidualne zamówienie.

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami jesteśmy w stanie zaoferować produkty o ponadprzeciętnej jakości wykonania i zrealizować wymagające i skomplikowane projekty.

Kontakt
Zarządzaj cookies