ZANO+

Zrealizuj z nami swój projekt!

ZANO PLUS

  • TO INDYWIDUALNE PROJEKTY I ZLECENIA
  • TO WSPÓŁPRACA Z PROJEKTANTAMI, ARCHITEKTAMI, INWESTORAMI, INSTYTUCJAMI I URZĘDAMI
  • TO WSZYSTKO CO WYKRACZA POZA STANDARDOWY ASORTYMENT MAŁEJ ARCHITEKTURY

Współpracowali z nami

Współpraca z dla


MAŁA ARCHITEKTURA PRZY BIUROWCU HIGH 5 W KRAKOWIE

Współpraca obejmowała dostarczenie przez ZANO małej architektury wybranej do projektu przez Ns Moon Studio oraz wykonanie indywidualnych, niestandardowych ław, stołów i wiat palarnianych. Całość wypełnia przestrzeń między biurowcami w centrum Krakowa. Wyjątkowego uroku dodaje wykorzystanie drewnopodobnego laminatu HPL. Jego zastosowanie daje meblom ponadstandardową odporność na warunki zewnętrzne, oraz uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcje mebli zostały wykonane ze stali węglowej malowanej proszkowo na kolor 9005 RAL. Modele mebli miejskich ze standardowej oferty ZANO, która znalazła się w projekcie Ns Moon Studio to: ławki Universe, Soft, stacja naprawcza Kangu oraz kosze recyklingowe Pavo.

czytaj więcej zamknij

Współpraca ze studiem architektonicznym Nytt Studio | Jacek Cinal dla


Kruczek Hair Concept

Współpraca ze studiem projektowym Nytt Studio dla Kruczek Hair Concept. W ramach współpracy ZANO wyprodukowało elementy wyposażenia wnętrza studia fryzjerskiego takie jak ramy z siatką dzielące pomieszczenie, półki naścienne, stojące regały oraz konstrukcję, na której zawieszono lustra. Elementy zostały wykonane z ocynkowanej stali węglowej, malowanej proszkowo na kolor 9010 RAL. Dodatkowo zastosowano jasne drewno egzotyczne, które idealnie wpisuje się w elegancki charakter pracowni i świetnie współgra z białymi konstrukcjami.

czytaj więcej zamknij

Współpraca z Izebelą Bołoz | ZANO Plus Współpraca z
Izabelą Bołoz

Ławka Relaks w Łodzi

Izabela Bołoz to jedna z czołowych projektantek tworzących do przestrzeni publicznej. ZANO Mała Architektura jako producent mebli miejskich podjął się realizacji projektu wielopoziomowej ławki miejskiej zamówionej przez Łódź Design Festiwal, której Izabela Bołoz jest autorem. Ławka “Relaks w Łodzi” wpisuje się w cykl działań łódzkiego festiwalu, którego celem jest polepszanie jakości przestrzeni publicznej oraz prezentowanie najlepszych polskich projektantów i artystów. Mecenasem projektu jest Ceramika Paradyż, a ilustracje zawarte na ławce są autorstwa Katarzyny Boguckiej. Więcej na temat ławki można przeczytać na stronie Łódź Design Festival

czytaj więcej zamknij

Współpraca z Izebelą Bołoz | ZANO Plus Współpraca z
Izabelą Bołoz

Instalacja "Iloczyny" w Gdyni

Izabela Bołoz to jedna z czołowych projektantek tworzących do przestrzeni publicznej.

czytaj więcej zamknij
Kontakt