inwestorzy


Poszukuję kompleksowego projektu zieleni dostosowanego do mojej inwestycji: projekt, wykonanie, montaż.

klienci indywidualni


Pragnę nadać mojemu najbliższemu otoczeniu nową jakość oraz cieszyć się pięknem doskonałego ogrodu, tarasu i wnętrza mojego domu.

Czym jest projektowanie zieleni miejskiej?


Nasze życie toczy się wśród zieleni. I choć często jest ona niezauważana i niedoceniana, to rola jaką pełni w naszym codziennym życiu jest naprawdę znacząca. Zieleń miejska pojawia się w przestrzeni w przeróżnych formach – okazałych parków, skwerów, zieleni osiedlowej, ozdobnych rabat, zielonych ścian oraz ogrodów przydomowych. Dodatkowo, pojemniki i donice, dają możliwość wprowadzenia roślinności do niedużych przestrzeni, jakimi są tarasy oraz balkony oraz do wnętrz firm, biur, galerii handlowych i innych budynków użytku publicznego. Zieleń jest elementem podnoszącym wartości estetyczne i funkcjonalne każdej przestrzeni, dlatego też jej brak bywa tak bardzo dotkliwy.

   

Projektowanie zieleni miejskiej skupia w swoim obrębie wiele dziedzin, takich jak planowanie przestrzenne, urbanistykę, ogrodnictwo oraz architekturę krajobrazu, wymaga więc dużej wiedzy, staranności oraz zaangażowania. Istotny jest tu z pewnością pomysł, metoda łączenia roślin, form, materiałów oraz barw w taki sposób, aby projektowana przestrzeń stała się nie tylko oryginalna, funkcjonalna ale, co najważniejsze, atrakcyjna dla mieszkańców oraz turystów w niej przebywających.   

   

Wszelkie działa projektantów mają na celu przekształcenie monotonnej przestrzeni miejskiej w przestrzeń zieloną, oryginalną i funkcjonalną. Dlatego też, zieleń miejska musi być tworzona w sposób przemyślany i dokładny, gdyż wprowadzana jest ona w przestrzeń publiczną, z której korzystają mieszkańcy oraz turyści.

Projektowanie zieleni jest bowiem niczym innym, jak procesem, którego istotą jest tworzenie przyjaznych miejsc, pozostających w harmonii z istniejącym otoczeniem. 

Projektowanie zieleni osiedlowej

Oferujemy profesjonalne projektowanie zieleni osiedlowej, wykonujemy projekty techniczne pod wykonawstwo całych osiedli lub ich fragmentów.

Kompozycja mebli miejskich

Projektowanie zieleni

Proces projektowy naszego Studia
rozpoczyna się od...

 

Oferta

Sprawdź ofertę dla inwestorów
oraz dla klientów indywidualnych.