Studio projektowe

32 lata doświadczenia.

Idea

Nasze studio projektowe zostało stworzone specjalnie z myślą o nietypowych, wymagających oraz niekonwencjonalnych pomysłach naszych klientów. Jako firma idąca z duchem nowoczesności, pragniemy sprostać wszelkim stawianym nam oczekiwaniom. Jeżeli zatem produkty naszej oferty nie zharmonizowały się z Państwa wizją, kontakt ze studiem projektowym Zano z całą pewnością zakończy się sukcesem. Nasz kreatywny zespół architektów, inżynierów i grafików, wykorzystując najnowsze technologie oraz oprogramowania, każdy zamysł, ideę projektową, przemieni w prawdziwie piękną oraz użytkową formę. Dla większej efektywności zakres działań naszego studia podzieliliśmy na dwa podzespoły: projektowanie przemysłowe oraz projektowanie małej architektury.

Profesjonalizm

Pierwszy z nich bazuje na szerokim spektrum usług, począwszy od projektowania w takich programach, jak 3ds Max, SolidWorks oraz AutoCAD, po tworzenie dokumentacji technicznej oraz prototypowanie. Większość działań studia projektowania przemysłowego bazuje na konstrukcjach ze stali czarnej oraz nierdzewnej, które równoważone są elementami drewnianymi lub szkłem. Nasi specjaliści wykorzystują w tym względzie wiedzę oraz doświadczenie z wielu dziedzin konstrukcyjnych.

Innowacyjność

Projektowanie małej architektury z kolei opiera się na tworzeniu poszczególnych elementów użytkowych przestrzeni aglomeracyjnej. Jeżeli posiadacie Państwo wymarzony projekt mebla miejskiego, z pomocą tego działu projektowego stworzycie jego doskonały, realny odpowiednik. Studio małej architektury nie ogranicza się do jednego stylu wiodącego, lecz odwołuje zarówno do estetyki modern, jak i retro. Nasze meble miejskie powstają głównie ze stali nierdzewnej, czarnej oraz drewnianych uzupełnień. Na specjalne życzenie klienta umożliwiamy jednak wykorzystanie, np. betonu żywicznego, betonu architektonicznego czy żeliwa. Zapewniamy zatem oryginalne obiekty małej architektury w dowolnej stylistyce, rozmiarze i kolorze- wedle wyobrażeń zleceniodawcy. Wiele polskich Urzędów Miejskich oraz przestrzeni aglomeracyjnych już zaufało naszym projektom…

Współpraca ze studiem projektowym Zano to nieograniczone możliwości konceptualnej ekspresji…

Kontakt
Ustawienia prywatności