Projektowanie przemysłowe

Projektujemy od 1988 roku.

stojaki rowerowe miejskie BikeOnestalowe brami kontroli dostępu

Koncepcja

Dla nas miarą sukcesu jest transformacja idei w produkt. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży oraz kreatywnemu spojrzeniu na najnowsze osiągnięcia technologiczne, dokładamy wszelkich starań, by jak najdoskonalej realizować nawet najbardziej wymagające projekty naszych klientów. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm oraz bogaty wachlarz kompleksowych usług.

Projekt

Oferujemy Państwu szerokie spektrum usług oraz działań projektowych:

  • projektowanie oraz modelowanie trójwymiarowe -3D (modele konstrukcyjne części maszyn i urządzeń, komponentów, brył i powierzchni oraz ich złożenia)
  • przetwarzanie dokumentacji 2D na 3D (przygotowywanie brył 3D z dokumentacji płaskiej)
  • tworzenie dokumentacji 2D oraz 3D na podstawie istniejących już modeli
  • tworzenie dokumentacji i rysunków 2D i 3D na bazie dostarczonych od klienta materiałów: szkiców, dokumentów papierowych, skanów
  • rendering (tworzenie realistycznej wizualizacji wyrobu w systemie 3DMax)
  • animacje ruchów podzespołów
  • różne formy zapisu dokumentacji. Specjalnie na życzenie klienta dokonujemy dowolnych rozszerzeń
  • tworzenie instrukcji użytkowania i montażu na każdym etapie projektu

Dokumentacja techniczna

Nasze standardy tworzenia dokumentacji są zawsze zgodne z obowiązującymi normami. Na życzenie klienta dopasowujemy je także do określonego projektu oraz oczekiwań. Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Prototypowanie

Tworzymy pierwowzory konstrukcyjne wedle załączanej przez klienta dokumentacji. Dzięki profesjonalnemu warsztatowi z doświadczoną i kompetentną kadrą jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia budowy najrozmaitszych prototypów, w znacznym stopniu związanych z konstrukcją stalową. Nasi doświadczeni pracownicy, bazując na specjalistycznej wiedzy oraz sprofilowanych umiejętnościach, wykonują różnorodne prototypy z zakresu wielu dziedzin konstrukcyjnych. W ten sposób otrzymujemy w pełni funkcjonalne pierwowzory, które pozwalają na sprawdzenie określonych założeń projektowych oraz wyeliminowanie ewentualnych usterek. Praca z prototypem umożliwia szybsze oraz doskonalsze doprowadzenie do efektowniejszej produkcji seryjnej.

Kontakt
Ustawienia prywatności