Solarne meble miejskie ZANO

ZANO Smart City

Czym jest ZANO Smart City?

ZANO Smart City to odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata. Tworzymy meble miejskie, które umożliwią Ci m.in.: bezprzewodowe ładowanie telefonu, dostęp do szybkiego internetu, czy oświetlenie po zmroku. Źródłem zasilania tych mebli jest czysta energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu nasze meble solarne są w pełni autonomiczne.

Meble miejskie Smart City

W ZANO stawiamy na rozwiązania zasilane energią słoneczną, ponieważ doskonale wiemy jak istotne dla nas oraz naszego otoczenia jest czyste powietrze.

W procesie projektowym stawiamy na wygląd, wytrzymałość i funkcjonalność. Nasze meble wykonujemy ze stali nierdzewnej, stali węglowej, drewna rodzimego pochodzenia (sosna, świerk, jodła), drewna egzotycznego (sapeli, iroko, meranti, tauari), laminatów HPL oraz szkła hartowanego.

Nasze produkty Smart

W naszej ofercie aktualnie znajdują się: ławki solarne z linii Photon, Scandik, Flash oraz stacje solarne Sunflower i Universe.

Realizacje ławki Photon

Poniżej przedstawiamy ławkę solarną Photon wykonaną ze stali nierdzewnej oraz drewna egzotycznego iroko, pokrytego olejem w kolorze teak. Źródłem energii ławki są panele fotowoltaiczne chronione przez taflę hartowanego szkła, która spełnia rolę siedziska. Na wyposażeniu tego modelu znajduje się Hotspot Wi-Fi, ładowarka indukcyjna, panel z trzema portami USB w standardzie Quick Charge do ładowania urządzeń mobilnych oraz oświetlenie led, aktywowane po zapadnięciu zmroku (znajduje się pod spodem ławki).

Solarne meble miejskie od producentaŁawki solarne ładujące urządzenia mobilneMeble miejskie zasilane panelami fotowoltaicznymi

Realizacje ławki Flash

Ławka Flash z panelem fotowoltaicznym umieszczonym w oparciu. Mebel wykonany jest ze stali węglowej, ocynkowanej i pomalowanej proszkowo na kolor RAL 7004. Zastosowane drewno to krajowy świerk lakierowany na kolor dąb. Na wyposażeniu ławki znajduje się ładowarka indukcyjna, panel z trzema portami USB w standardzie Quick Charge, Hotspot Wi-Fi oraz gniazdo AC 230V.

Solarne meble miejskie firmy ZANOŁawka zawieta USB, Wi-Fi, gniazdo 230 V, ładowarkę indukcyjnąŁawka solarna Flash | ZANO Mała Architektura

Realizacja stacji solarnej Universe

Stacja solarna Universe została wykonana ze stali nierdzewnej oraz drewna iroko w wybarwieniu teak. Panel fotowoltaiczny wykonany jest z dwóch transparentnych tafli szkła hartowanego oraz monokrystalicznych celek. Na wysokości wzroku osoby siedzącej znajduje się moduł zawierający 6 portów USB, a także wyświetlacz aktualnego stanu naładowania baterii stacji. Na siedzisku dostępne są dwie ładowarki indukcyjne. Universe oferuje również dostęp do szybkiego internetu.

Realizacja stacji solarnej Sunflower

Poniższa stacja solarna Sunflower została wykonana ze stali węglowej, ocynkowanej i pomalowanej proszkowo na kolor RAL 7024. Składa się ona z zadaszenia, w którym zamontowane są panele fotowoltaiczne oraz listwa ze światłami LED, automatycznie uruchamianymi po zapadnięciu zmroku. Stacja posiada stolik, który wykonany jest z wandaloodpornego laminatu HPL. Stacja wyposażona jest w ładowarkę indukcyjną oraz panel z dwoma portami USB w standardzie Quick Charge. Przy ziemi znajduje się podpórka na nogi wykonana ze stali nierdzewnej.

Moduł ALWAYS ON!

Moduł Always ON! Opcjonalny moduł rezerwowego zasilania ławki / stacji. Gdy światła słonecznego jest za mało moduł automatycznie przełącza źródło zasilania z paneli fotowoltaicznych na miejską sieć elektryczną, dzięki czemu ławka jest ZAWSZE działająca ze wszystkimi dostępnymi opcjami!

Always ON! Zapasowe zasilanie ławki solarnej z sieci energetycznej 230 V. 24h on!

Moduł dostępny jako opcja we wszystkich produktach SMART CITY!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie!

Przejdź do kontaktu

Zobacz resztę produktów małej architektury

ZANO to nie tylko inteligentne meble solarne ale to również cały asortyment małej architektury, takiej jak kosze na śmieci, kosze recyklingowe, fotele miejskie, ławki miejskie, leżaki, donice, stoły, stojaki rowerowe, słupy, słupki, stacje naprawcze dla rowerów i wiele innych.

Przejdź do oferty ZANO
Kontakt
Ustawienia prywatności