Wypożyczalnia rowerów BikeOne

stojaki rowerowe miejskie BikeOne
Stojak rowerowy zaprojektowany dla BikeOne
stojak rowerowy BikeOne projektu ZANO
stojak rowerowy BikeOne projektu ZANO
BikeOne - stojaki rowerowe projektu ZANO
BikeOne - stojaki rowerowe projektu ZANO
Wypożyczalnia rowerowa BikeOne
Wypożyczalnia rowerowa BikeOne

Stojaki rowerowe BikeOne

Firma ZANO jest wykonawcą projektu miejskiego systemu wypożyczania rowerów BikeOne. Autorem projektu jest Jerzy Maciejowski.

System opiera się o sieć automatycznych wypożyczalni rowerów dzięki, którym nie posiadając własnego pojazdu możemy swobodnie przemieszczać się po mieście.
Współudział naszej firmy obejmuje projekt, wykonanie oraz montaż stacji wypożyczalni.

Charakterystyka

* Projekt mimo wielu ograniczen wynikajacych ze swojej specyfiki charakteryzuje sie estetycznym wygladem, komponujac sie z historycznym oraz nowoczesnym otoczeniem miast. Projekt uzyskal akceptacje plastyka miejskiego Krakowa.
* Praktycznosc jest priorytetem tego projektu. Dzieki zastosowaniu unikatowego w takich projektach systemu parkowania rowerów uzytkowanie Bike One staje sie niezmiernie proste.
* Stojaki nie sa przytwierdzone na stale do podloza, dzieki czemu sa mobilne i nie ingeruja w otoczenie. Natomiast ich spora waga uniemozliwia niepozadane przemieszczenie.
* Dzieki zastosowaniu regulowanych stopek stojak jest latwy do wypozycjonowania w kazdym terenie.
* Stacje maja konstrukcje modulowa, dzieki czemu mozliwe jest powiekszanie ilosci stanowisk. Jeden modul posiada 5 stanowisk.
* Stojaki sa wykonane z materialów najwyzszych gatunków, co zapewnia ich trwalosc i wytrzymalosc na warunki atmosferyczne.

Projekt BikeOne

Więcej o przedsięwzięciu można dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej projektu www.bikeone.pl.